TARGI ALKOHOLI – WINA – PIWA

Targi alkoholi w Polsce

Coraz więcej Polaków ceni sobie wyjątkowe doznania, jakie może zapewnić odkrywanie nowych smaków. W związku z tym, na terenie całego kraju rozwinął się sektor gastronomiczny. Należy jednak pamiętać, że smak to nie tylko wyśmienite dania, ale także wykwintne napoje alkoholowe. W ostatnich latach zainteresowanie ekskluzywnymi alkoholami znacznie się zwiększyło. Dlatego też postanowiliśmy zorganizować targi alkoholi, które umożliwią importerom, dystrybutorom, a także właścicielom restauracji poznać smak wyszukanych trunków i nawiązać nowe znajomości.

Okazja do poznania nowych smaków

Targi alkoholi to dla znawców mocnych trunków idealny moment, by odkryć nowe smaki. Na miejscu wydarzenia dostępnych jest kilkanaście stoisk z trunkami z całego kraju i świata, które oferują alkohole regionalne. Dla niektórych targi wina to jedyna okazja do poznania smaku szlachetnych trunków. Wydarzenie dedykowane jest wszystkim miłośnikom alkoholi oraz podróży. Poprzez degustację oryginalnych trunków każdy może poczuć się niezwykle wyjątkowo. Poza tym, targi wina to dla wielu osób niepowtarzalna szansa do zakupu prawdziwego szampana czy też wina gronowego. Nic dziwnego, że wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród producentów mocnych trunków, ale także wśród konsumentów.

Możliwość wystawienia się ze swoimi trunkami

Targi alkoholi są świetną okazją do dzielenia się wyjątkowym smakiem trunków. Dystrybutorzy, a także krajowi i lokalni producenci mają możliwość wystawienia na wydarzeniu własnych alkoholi. Dzięki temu z pewnością skradną serce niejednego miłośnika mocnych trunków. Wśród gości znajdują się nie tylko producenci, ale również właściciele sklepów i lokali gastronomicznych. Dlatego też, targi dają możliwość zdobycia przydatnych kontaktów i zawarcia nowych kontraktów. Do tej pory niewiele eventów łączyło w jednym miejscu producentów i dystrybutorów alkoholi. W związki z tym, warto skorzystać z możliwości jakie daje wydarzenie. Targi alkoholi są świetną szansą zwłaszcza dla niewielkich producentów, którzy pragną zdobyć dużych klientów z sektora branży gastronomicznej.

Weź udział w targach w dniach 5 – 7 kwietnia 2022 r. i dołącz do tysięcy profesjonalistów branży spożywczej. Zarejestruj się za darmo na stronie: www.worldfood.pl/rejestracja